Referencje

BUSINESS SERVICE swoją ofertę kieruje do właścicieli i zarządów spółek wspierając ich w realizacji wytyczonych celów. Wiedząc, że w branży doradczej bardzo ważne są opinie naszych Klientów prezentujemy fragmenty z udzielonych nam referencji.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Klientów, którzy nam zaufali.

„[...] Z pełnym przekonaniem polecamy usługi przedsiębiorstwa Business Service Sp. z o.o. w zakresie doradztwa oraz projektowania i wdrażania aplikacji controllingowych. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm konsultantów na wszystkich etapach realizacji procesu oraz pełne zaangażowanie przy wykonaniu projektu. W naszym przekonaniu firma Business Service Sp. z o.o. świadczy wysokiej jakości usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.”

firma drogowo – budowlana

„Współpraca z firmą Business Service rozpoczęła się od przeprowadzenia audytu bazowego, którego celem była analiza obecnego stanu przedsiębiorstwa w obszarze finansowym, sprzedażowym, logistycznym oraz produkcyjnym. [...] Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Business Service Sp. z o.o. pragniemy niniejszym wyrazić swoje zadowolenie, zarówno z zakresu oferowanych usług doradczych, fachowości w sposobie, jak i skuteczności działania. W oparciu o powyższy obszar działań oceniamy naszą współpracę na najwyższym stopniu uznania.”

firma produkcyjno-konstrukcyjna, budowa maszyn i systemów paletyzacji

„[...] Firma Business Service jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Wszystkie prace objęte umową zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami – terminowo i zgodnie z ustalonym w umowie harmonogramem prac. Dzięki nawiązanej współpracy z Arkadiuszem Zalewskim, Prezesem firmy Business Service Sp. z o.o., nasza Spółka zyskała nowe doświadczenia w obszarze formułowania strategii zamierzonej oraz sprawdzonych rozwiązań zwiększających efektywność naszych działań[...].”

firma produkcyjno – konstrukcyjna

„[...] W dążeniu do uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej, Zarząd firmy wraz z doradcami firmy Business Service dokonał weryfikacji celów strategicznych, w kontekście posiadanego Kapitału Intelektualnego w warstwie ludzkiej, organizacyjnej oraz relacyjnej. Tym samym, określono kierunki kreowania Kapitału intelektualnego firmy na rok 2011, gwarantujące realizację celów strategicznych. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach, dlatego też polecamy usługi firmy Business Service jako sprawdzonego partnera w zakresie świadczonych usług.”

producent kolektorów słonecznych

„[...] Z pełnym przekonaniem możemy polecić Business Service Sp. z o.o. jako firmę doskonale rozumiejącą potrzeby Klienta. Współpraca z nimi to gwarancja solidności i terminowości. Wszelkie powierzone im zadania zostały wykonane sumiennie i z niezwykłym zaangażowaniem. Prezentowany przez firmę poziom usług doradztwa strategicznego, biznesowego i finansowego, pozwolił nam na podjęcie decyzji o dalszej współpracy w zakresie wdrożenia rachunkowości zarządczej, w oparciu o webową aplikację controllingową SIK (System Informowania Kierownictwa).”

firma ochroniarsko usługowa